Wholesale price for rattan outdoor daybed with canopy 901 for Grenada Manufacturers

Wholesale price for
 rattan outdoor daybed with canopy 901 for Grenada Manufacturers


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

We believe that extensive time period partnership can be a result of top quality, price added support, loaded encounter and personal contact for Wicker Outdoor Lounge , Outdoor Patio Daybed , Outdoor Wicker Sofa , All products and solutions arrive with high quality and fantastic after-sales expert services. Market-oriented and customer-oriented are what we now have been being immediately after. Sincerely look ahead to Win-Win cooperation !
Wholesale price for rattan outdoor daybed with canopy 901 for Grenada Manufacturers Detail:


Product detail pictures:

Wholesale price for
 rattan outdoor daybed with canopy 901 for Grenada Manufacturers detail pictures


Related Product Guide:

Bear "Customer first, Excellent first" in mind, we operate closely with our customers and supply them with efficient and expert services for Wholesale price for rattan outdoor daybed with canopy 901 for Grenada Manufacturers, The product will supply to all over the world, such as: Bhutan , Kuala Lumpur , Italy , Facing fierce global market competition, we've launched the brand building strategy and updated the spirit of "human-oriented and faithful service", with an aim to gain global recognition and sustainable development.


 • Exkluzivní prodej penzionu s restaurací a vinárnou v centru rekreační oblasti Měřín přímo u příjezdové silnice k vodní nádrži Slapy. Penzion s celoročním provozem a zavedenou klientelou má 4 podlaží s celkovou podlahovou plochou 300 m2 a kapacitu 30 lůžek (7 x pokoj s vlastním sociálním zařízením, terasou a 1x apartmán v celoročně obyvatelné chatě). Restaurace s vinárnou má celkovou podlahovou plochu 250 m² a má kapacitu celkem 121 míst k sezení (restaurace 25 míst, venkovní terasa 50 míst, vinárna 40 míst + 6 míst u baru). Z terasy je krásný výhled na jezero a do zeleně.

  Nemovitosti jsou situovány na vlastním pozemku 1300 m², na kterém se dále nachází 2 x garáž pro osobní vozy s elektrickými vraty, parkoviště pro restauraci s vinárnou a okrasná zahrada. Penzion využívá i dalších 300 m2 pozemku v dlouhodobém pronájmu, za účelem druhého parkoviště pro hosty penzionu.
  Stáří objektů je 18 let, vše je v provozu a plně funkční. Nemovitosti jsou dobře udržované a jsou kompletně zařízeny vybavením, které je zahrnuto v ceně nemovitosti. Objekty mají oddělený odběr el. energie zvlášť pro hotel a pro restauraci s vinárnou. Vytápění je ústřední s tepelným čerpadlem, s možností vytápění na tuhá paliva nebo elektrokotlem. Odběr vody je možný z obecního vodovodu a také z vlastní vlastní vrtané studny o hloubce 33 m. Nemovitosti jsou napojeny na vlastní biologickou čistírnu odpadních vod.

  Vyhledávaná rekreační oblast Měřín je vzdálena 50 km od Prahy a jsou zde pláže s čistou vodou, krásná příroda, aquacentrum (bazén, sauna, tobogán, masáže, solná jeskyně, masáže a rehabilitace atd.), možnosti dalšího sportovního vyžití (tenis, bowling, squash), možnost výletů na lodích a mnoho dalších aktivit. Nemovitosti doporučujeme jako výhodnou investici vzhledem k celoročnímu provozu, např. ideální jako rodinný podnik.

  V případě dotazů či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, kdy Vám zdarma pomůžu zajistit i výhodné financování nemovitosti hypotečním úvěrem. (Energetická třída v současné době nestanovena, tedy prozatím uvedena třída G).. Průkaz energetické náročnosti budovy G. Tuto nemovitost Vám nabízí realitní kancelář ERA Centrum MAXIMAL. Více o nemovitosti na: http://www.viareality.cz/76180707

  High production efficiency and good product quality, fast delivery and completed after-sale protection, a right choice, a best choice.
  5 Stars By Marguerite from Jamaica - 2015.06.18 17:25
  This company can be well to meet our needs on product quantity and delivery time, so we always choose them when we have procurement requirements.
  5 Stars By Kitty from Egypt - 2016.11.11 11:41

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Star

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag