Top Suppliers Rattan sectional dining sofa set 1807 to Barcelona Factory

Top Suppliers
 Rattan sectional dining sofa set 1807 to Barcelona Factory


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

We're commitment to offer the aggressive value ,remarkable products top quality, also as fast delivery for Outdoor Sofa , Sun Lounger , Yoto Rattan , In order to expand our international market, we mainly supply our oversea customers Top quality performance products and service.
Top Suppliers Rattan sectional dining sofa set 1807 to Barcelona Factory Detail:


Product detail pictures:

Top Suppliers
 Rattan sectional dining sofa set 1807 to Barcelona Factory detail pictures


Related Product Guide:

We're commitment to offer the aggressive value ,remarkable products top quality, also as fast delivery for Top Suppliers Rattan sectional dining sofa set 1807 to Barcelona Factory, The product will supply to all over the world, such as: Grenada , UK , Philadelphia , With the aim of "compete with good quality and develop with creativity" and the service principle of "take customers' demand as orientation", we are going to earnestly supply qualified solutions and good service for domestic and international customers.


 • Rzeszów, luksusowa rezydencja
  Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną rezydencję o ciekawej architekturze położoną na terenie widokowym w sąsiedztwie nowej zabudowy rezydencjonalnej.

  Ten wyjątkowy dom zaprojektowano z dużym smakiem i wykończono w wysokim standardzie z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Ściany i podłogi kryte są marmurem, wysokiej jakości tapetami oraz drewnem egzotycznym. Podłogi podgrzewane na całej powierzchni domu, eleganckie drewniane ażurowe schody prowadzące na wyższe kondygnacje i marmurowe prowadzące do części rekreacyjnej. Piękne drzwi wewnętrzne, wyrafinowane meble oraz okazałe żyrandole doskonale uzupełniają przestrzeń wnętrza.

  Pierwsza kondygnacja mieści głównie cześć dzienną domu. Znajduje się tutaj duży salon wykończony w marmurze łącznie z kominkiem. Jedna ściana salonu w całości jest przeszklona na cześć rekreacyjną domu, gdzie w otoczeniu okazałej roślinności znajduje się 5 osobowe jacuzzi.
  Po drugiej stronie salon jednoprzestrzennie łączy się z jadalnią oraz jasną kuchnią wykończoną wysokiej jakości meblami na wymiar oraz sprzętem AGD marki Siemens.
  Na tym poziomie mieszczą się jeszcze 2 gabinety oraz toaleta dla gości.

  Półpiętro tego wyjątkowego wnętrza to przestrzeń prywatna gospodarzy, duża sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą. W garderobie umieszczony został zsyp na bieliznę.

  Na piętrze natomiast znajdują się 3 sypialnie, z czego dwie z balkonami, oraz duża jasna łazienka. Na końcu korytarza również ukryto praktyczny zsyp na bieliznę.

  Piwnice to duża przestrzeń, przeznaczona głównie pod rekreację. Znajdują się tam dobrze wyposażona siłownia, 4-os. sauna na podczerwień, łazienka z kabiną prysznicową oraz pralnia.

  Niewątpliwym atutem tego wyjątkowego domu jest profesjonalny pokój kinowy ze specjalnymi ścianami, wysokiej klasy systemem nagłośnienia i 110 calowym ekranem, barkiem z lodówką na wino i pipą do piwa oraz pięknym stołem do bilarda. Z poziomu strefy rekreacji jest wyjście na zewnątrz do ogrodu.

  Dom jest w całości klimatyzowany.

  Posesja w całości ogrodzona z bramą wjazdową sterowaną elektrycznie. Dodatkowo na działce znajduje się wolno stojący garaż 2 stanowiskowy z podpiwniczeniem.

  Ogród jest zagospodarowany z licznymi nasadzeniami, podświetlaną fontanną oraz mini placem zabaw dla dzieci. Podjazd oraz chodniki wokół domu wyłożono granitową kostką. Ogród oraz podjazd oświetlone.

  Dodatkowo na etapie projektu na tyłach działki – duże oczko wodne z cypelkiem na domek grillowy oraz kort do tenisa.

  Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem elementów systemu inteligentnego domu. Nowoczesny system alarmowy z monitoringiem. Istnieje możliwość sterowania instalacją za pomocą panelu sterowania bądź tableta lub telefonu. Aluminiowe żaluzje zewnętrzne sterowane elektrycznie. W każdym pokoju instalacja RTV, Ethernet i Wi-fi. Instalacja rekuperacji i klimatyzacji. Panele słoneczne ukryte w ogrodzie. System ogrzewania z wymiennikiem ciepła składający się z pieca gazowego, kominka z płaszczem wodnym oraz solarów słonecznych. Zasobnik 300 L na ciepłą wodę.

  Budynek od zewnątrz oświetlony.

  Oferta dotyczy sprzedaży domu z pełnym wyposażeniem.
  Cena: 3 200 000 zł

  Licencja zawodowa pośrednika nr 1914
  Ogłoszenie nr 8358 Biura Nieruchomości DOMINO
  Rzeszów, ul. Kopernika 2
  17 852 99 99
  17 852 99 98
  509 695 144
  PEŁNA I AKTUALNA OFERTA NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM: WWW.DOMINO-RZESZOW.PL

  This is the first business after our company establish, products and services are very satisfying, we have a good start, we hope to cooperate continuous in the future!
  5 Stars By Alex from Pakistan - 2015.02.04 14:13
  Good quality, reasonable prices, rich variety and perfect after-sales service, it's nice!
  5 Stars By Alice from Seychelles - 2016.08.18 18:38

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Plane