Super Purchasing for Rattan sectional sofa set 406 Export to Kuala Lumpur

Super Purchasing for Rattan sectional sofa set 406 Export to Kuala Lumpur


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

We'll make each individual effort to become exceptional and ideal, and speed up our steps for standing inside the rank of worldwide top-grade and high-tech enterprises for Outdoor Dining Set , Patio Rattan Daybed , Wicker Outdoor Furniture , For high quality gas welding & cutting equipment supplied on time and at the right price, you can count on company name.
Super Purchasing for Rattan sectional sofa set 406 Export to Kuala Lumpur Detail:


Product detail pictures:

Super Purchasing for Rattan sectional sofa set 406 Export to Kuala Lumpur detail pictures


Related Product Guide:

Our enterprise sticks to the basic principle of "Quality may be the life of the firm, and status could be the soul of it" for Super Purchasing for Rattan sectional sofa set 406 Export to Kuala Lumpur, The product will supply to all over the world, such as: Hungary, Hyderabad, Monaco, To win customers' confidence, Best Source has set up a strong sales and after-sales team to provide the best product and service. Best Source abides by the idea of "Grow with customer" and philosophy of "Customer-oriented" to achieve cooperation of mutual trust and benefit. Best Source will always stand ready to cooperate with you. Let's grow together!


 • http://www.remax-czech.cz/reality/detail/213034/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-573-m2-brno
  Hledáte jedinečnou nemovitost v klidné části Brna, blízko přírody, přitom však 15 min od centra Brna?
  Je pro vás vaše soukromí nadevše?
  Rádi byste bydleli v krásném, prostorném a důmyslném domě?
  Sníte o vlastním vnitřním bazénu, wellness, zimní zahradě a nádvořím, kde naleznete vše, co potřebujete pro posezení s rodinnou, či přáteli?
  Nabízím vám jedinečně a originálně zařízený tří podlažní dům (573m2) s dvougaráží, výtahem a zahradou, který se nachází v klidné městské části Brno Řečkovice-Mokrá Hora na pozemku o rozloze 2.302m2.
  Tato lokalita je velmi oblíbená, díky blízkosti přírody a zároveň se skvělou dostupnosti do centra Brna.
  Tento dům byl zkolaudován v roce 2010. Při jeho stavbě majitelé použili nejmodernější materiály a originální vybavení, které dodává domu patřičné kouzlo. To pravé teplo domova a jedinečnou atmosféru zajišťují krásná kachlová kamna, která jsou dominantou 1. patra společně s originálními vitrážemi a ručně malovanými obklady, dlažbou i sanitární technikou dovezenou na zakázku z Mexika.
  Interiér doplňují tropické masivní dřeviny, luxusní tapety a další dekorace jednotlivých pokojů. Barvy použité v domě dodávají každé místnosti své kouzlo.
  Dispozice domu:
  přízemí (208,7 m2) tvoří prostorná dvou garáž, slunná vstupní hala s krásným oválným schodištěm, výtah, šatny, technické zázemí celého domu s dostatkem prostoru pro další využití, pokoj, sociální zázemí a sklady.
  Do prvního patra (258 m2) můžeme použít výtah nebo masivní schodiště. Zde se nachází centrální místnost s nádhernými kachlovými kamny, které prostupují i do další místnosti (knihovny), dále pak hlavní ložnici, koupelnu, prostornou a vzdušnou kuchyni, wellness zónu (sauna a vířivka) a vnitřní bazén s plně automatickým chodem, protiproudem a solárním ohřevem. Z wellness je výhled do nádvoří a tropické zimní zahrady, která je vybavena UV zářením, zavlažováním a regulací vlhkosti. Zimní zahrada může novému majiteli nabídnout další prostor pro různorodé využití. Například pro rozšíření wellness, zbudování, odpočinkové zóny, či domácí fitness.
  Na nádvoří je vstup ze všech místností v patře domu. Jeho dominantou je krásná, vzrostlá Magnólie, která zdobí celý prostor a poskytuje jedinečné propojení s přírodou. V kryté části nádvoří nalezneme letní kuchyni, krb s grilem, udírnu, sklípek a posezení. Tato část obohacuje prostory domu a jsou součástí každodenního užívání s rodinou, či výjimečných chvil s vašimi přáteli. To vše s maximálním zajištěním vašeho soukromí.
  Ve druhém patře 106,6 m2 jsou 2 prostorné pokoje s vlastními šatnami a samostatnou koupelnou.
  Za domem naleznete terasovitou zahradu o rozloze 1500 m2, která je osvětlena a vybavena závlahovým systémem a převážně exotické dřeviny.
  Nabízí se také možnost různorodého využití prostoru nad garáží a rozšířit tak 1.patro o další velkorysou místnost, samostatný byt, či terasu.  We are specialized in manufacturing outdoor furniture and integrate design, R&D, manufacture,sale,and pay more attention to quality and workmanship.
  We believe in the philosophy of “quality first”. Our products are mainly exported to Europe and the USA. We will provide you with the best quality products and service.

  Our main products is outdoor furniture, rattan furniture,wicker furniture, outdoor sofa, garden sofa,garden swing, beach chair,
  chaise lounge and so on. Want to know more information about our company and products, pls don’t hesitate to contact us.
  www.ciaoof.com

  High Quality, High Efficiency, Creative and Integrity, worth having long-term cooperation! Looking forward to the future cooperation!
  5 Stars By Natalie from India - 2016.11.11 11:41
  The supplier cooperation attitude is very good, encountered various problems, always willing to cooperate with us, to us as the real God.
  5 Stars By Emma from Iceland - 2015.11.02 11:11

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree

  WhatsApp Online Chat!