Rreth Nesh - Ningbo Yoto bastun prej palme kacavjerrëse Co, Ltd

Rreth nesh

f52856501

Ningbo Yoto bastun prej palme kacavjerrëse Co, Ltd ndodhet në MeiLiangQiao Zona Industrisë në Ningbo, dhe ne u founed në vitin 2009, me vjet në zhvillim fabrikën tonë tani mbulon një sipërfaqe prej 12.000 metra katrore dhe kanë më shumë se 200 punëtorë, kapaciteti i prodhimit është rreth 4 kontejnerë çdo ditë.

Produktet tona kryesore përfshijnë alumini dhe çeliku vendos divan, i vendosur ngrënie, lounger dhe kanape për natyrë, dhe gjithashtu shiu mbulon për të gjitha produktet.

Our zhvilluar departamenti krijuar 3-5 objekte të reja çdo muaj dhe mund të mostrës dizajn OEM tuaj në një javë
ne kemi 1000 metra katrore sallë ekspozite në fabrikën tonë për të mirëpritur vizitën tuaj

Na kontaktoni tani për më shumë informacion


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit