Special Price for rattan dining cube set 518 to UK Factory

Special Price for
 rattan dining cube set 518 to UK Factory


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

We retain improving upon and perfecting our items and repair. At the same time, we perform actively to do research and progress for Rattan Furniture , Patio Furniture Weather Cover , Wicker Sofa Outdoor Furniture , For further queries or should you have any question regarding our products, please do not hesitate to contact us.
Special Price for rattan dining cube set 518 to UK Factory Detail:


Product detail pictures:

Special Price for
 rattan dining cube set 518 to UK Factory detail pictures


Related Product Guide:

As a way to present you with ease and enlarge our enterprise, we also have inspectors in QC Workforce and assure you our greatest support and solution for Special Price for rattan dining cube set 518 to UK Factory, The product will supply to all over the world, such as: Guinea , Latvia , Turkmenistan , Our technical expertise, customer-friendly service, and specialized goods make us/company name the first choice of customers and vendors. We're looking for your inquiry. Let's set up the cooperation right now!


 • http://firma.adresarfiriem.sk/1636893-stiavnicky-sauna-s-r-o/
  Aj samotní severania by sa divili, aký je náš Saunový svet „ŠTIAVNIČKY SAUNA” nachádzajúci v Banskej Bystrici priamo v areáli Krytej plavárne, pestrý! Nájdete v ňom šesť druhov rôznych druhov sáun, určených pre príjemné, luxusné a netradičné saunovanie. Priestor je rozdelený na niekoľko pomyselných častí, v ktorých sa nachádza – klasická fínska sauna, bylinková sauna, turecká sauna, relaxačné časti a vonkajšia časť. Špecialitou saunového sveta je bezpochyby naša ruská sauna. Dvojposchodová 60° až 80° miestnosť s kamennou pecou, rôznymi druhmi čaju na zaparovanie sauny a masérskym stolom pre vetvičkovanie na poschodí dáva ideálnu možnosť prežiť zážitok a ten najdokonalejší pocit zo saunovania aký je možný dosiahnuť. Príďte vyskúšať aj Vy komfort zo saunovania doslova na najvyššej úrovni… K ochladeniu návštevníci môžu využiť množstvo špeciálnych spŕch a ochladzovací bazén, pre uvoľnenie a relaxáciu zas vírivku či relaxačné zóny s ležadlami. Znalci saunovania určite ocenia, že ochladzovací bazén je umiestnený na vonkajšej terase pod šírym nebom a zvlášť v mrazivom počasí sa saunový kúpeľ maximálne približuje fínskemu vzoru.
  Vitajte teda v SAUNOVOM SVETE na Štavničkách ..vitajte v príjemnom a originálnom svete zdravia, oddychu a relaxu. Sauny, relaxačné miestnosti a bar poskytujú mnoho priestoru k relaxácii a odpočinku. Sú vhodná pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, menšie kolektívy, dokonca aj pre menšie firemné akcie. Dbáme na maximálnu diskrétnosť všetkých návštevníkov. Okrem sáun tu nájdete vírivku, 4 metrový bazén, relaxačnú miestnosť a tiež miestnosť oddychu s barom, kde si po saune môžete chvíľku posedieť a nechať v pokoji, pri dobrom nápoji, doznieť jej účinky. V bare je k dispozícii množstvo občerstvenia, alkoholických a nealkoholických nápojov a príjemné posedenie.
  Akýže by to bol Saunový svet bez masáží… Spoločnosť Štiavničky Sauna pre Vás pripravila širokú ponuku unikátnych masáží v Banskej Bystrici, ktoré sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Všetci naši maséri a masérky majú odborné vzdelanie, vďaka čomu sa môžete bez starostí zveriť do našej starostlivosti. O tom, že sme naozaj jedno z najlepších masážnych centier v Banskej Bystrici a širokom okolí, vás veľmi radi presvedčíme. O naše profesionalite svedčí dlhý zoznam našich pravidelných návštevníkov. Štiavničky Sauna — to je vaša cesta od bolesti chrbta, šije, ramien a mnohých ďalších častí tela.

  We feel easy to cooperate with this company, the supplier is very responsible, thanks.There will be more in-depth cooperation.
  5 Stars By Christine from Latvia - 2016.09.28 18:29
  Cooperate with you every time is very successful, very happy. Hope that we can have more cooperation!
  5 Stars By Joyce from Haiti - 2015.02.21 12:14

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag