Special Design for rattan stainless corner sectional set 995 to Indonesia Factory


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

Which has a positive and progressive attitude to customer's desire, our corporation constantly improves our merchandise quality to satisfy the desires of consumers and further focuses on safety, reliability, environmental demands, and innovation of Wicker Outdoor Daybed , Garden Rattan Furniture , Ourdoor Pation Chaise Lounge , To improved expand market, we sincerely invite ambitious individuals and providers to hitch as an agent.
Special Design for rattan stainless corner sectional set 995 to Indonesia Factory Detail:


Product detail pictures:


Related Product Guide:

Quality Initial,and Shopper Supreme is our guideline to offer the best support to our shoppers.Nowadays, we're seeking our greatest to be one of the most beneficial exporters in our field to satisfy customers a lot more need for Special Design for rattan stainless corner sectional set 995 to Indonesia Factory, The product will supply to all over the world, such as: Belgium, Southampton, Orlando, We put the product quality and customer's benefits to the first place. Our experienced salesmen supply prompt and efficient service. Quality control group make sure the best quality. We believe quality comes from detail. If you have demand, allow us to work together to get success.Prodej celoročně obyvatelné zděné chaty v obci Mutkov, okr. Olomouc. Zastavěná plocha 49m2, zahrada 357m2, celkem 406m2. Chata má k dispozici 2 nadzemní podlaží, splachovací WC, vnitřní krb, kuchyňská kamna, napojení na elektřinu, zabudované ústřední topení, venkovní terasa s krásným výhledem na okolní lesy v 1 NP. Součástí chaty je garáž s kotelnou, sklípek, sauna, ochlazovací vana. Voda je čerpána přípojkou z vlastní studny, venkovní zapuštěná vodní nádrž pro instalaci bazénu, venkovní krb a jímka, příjezdová dlážděná plocha. V obci je zabudovaná kanalizace, je možno zřídit přípojku. Chata se nachází v klidné obci (v okolí krásné lesy), linkové autobus. spojení až do Olomouce. Nemovitost se prodává včetně vnitřního vybavení. Doporučujeme prohlídku.

Toto video bylo vytvořeno pomocí Editoru videa YouTube (http://www.youtube.com/editor)

Company director has very rich management experience and strict attitude, sales staff are warm and cheerful, technical staff are professional and responsible,so we have no worry about product,a nice manufacturer.
5 Stars By Odelia from Sri Lanka - 2016.08.16 13:39
Reasonable price, good attitude of consultation, finally we achieve a win-win situation,a happy cooperation!
5 Stars By Priscilla from Congo - 2015.12.11 11:26

Send your message to us:

INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Key

Related Products

INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart