Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer

Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

"Based on domestic market and expand overseas business" is our enhancement strategy for Wicker Patio Chaise Lounge , Wicker Daybed , Rattan Sectional Outdoor Furniture , With our rules of " business reputation, partner trust and mutual benefit", welcome all of you to work together , grow together.
Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer Detail:


Product detail pictures:

Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer detail pictures

Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer detail pictures


Related Product Guide:

We're going to devote ourselves to offering our esteemed shoppers with the most enthusiastically thoughtful expert services for Professional China Rattan sectional corner sofa set 8201 for Libya Manufacturer, The product will supply to all over the world, such as: United States, California, Argentina, As a well educated, innovative and energetic staff,we're responsible for all elements of the research, design, manufacturing, sales and distribution. With studying and developing new techniques,we're not only following but also leading the fashion industry. We listen attentively to the feedback from our customers and provide instant communication. You will instantly feel our expertise and attentive service.


 • Infrarotkabine Ivar 2 T

  Die gute Verteilung der Infrarotstrahlung, eine heilsame verking damit Ihre Muskeln, Nacken und Schultern sind entspannt.

  energieeffiziente

  Kurze Aufheizzeit

  Schönes Aussehen

  Infrarot-Sauna für 2 Personen

  Technische Daten:

  Infrarotkabine Ivar: Abmessungen: 1,20 x 1,05 x 2,00

  Bequeme Sitze einfach zu montieren

  Geeignet für Steckdose verbinden

  Einrichten digitales Bedienfeld, sowohl innerhalb als auch außerhalb der Sauna Kurze Anheizzeit (ca. 10 Minuten)

  Mit Leselampe Temperatur: 65C max 220 V, 1800 W

  Radio CD-Spieler

  Ioninsator

  Soffitte mit Beleuchtung  1038/ Prihovára sa Vám s láskou postavená osem izbová vila s úžit.plochou 394 m2 na rovinatom pozemku 1391 m2, kde Váš nový príbeh môže začať v útulnom a zároveň priestrannom prostredí s orientáciou na východ, juh a západ v blízkosti prírody a dobrých susedov v prostredí mestskej časti Stráne.

  Vnútro domu na 1.NP Vás privíta pozitívnou energiou, kde nájdete presvetlenú obývačku (s východom na terasu) s teplovzdušným krbom, kuchyňu s jedálňou, kúpelňu (WC, sprcha), vstupnú chodbu, dvojgaráž a prístrešok na auto.

  Podkrovie Vás osloví izbami, kde jedna izba má vlastnú kúpelňu so šatníkom, ďalšie štyri izby s kúpeľňou, šatníkom, samostatným WC, kúpeľňou (s vaňou) a s dvomi loggiami. Z dvoch izieb je vstup na balkón.

  Suterén slúži ako športovo-relaxačná časť (WC, sprcha, parná a infra sauna), aj s práčovňou a sušiarňou, plynovou kotolňou, domácou dielňou a skladovými priestormi. Dom je celý podpivničený.

  Na každom podlaží je rozvod televízie, LAN sieťe, wi-fi, zabezpečovacie zariadenie a domáci telefón.

  Vykurovanie je zabezpečené ústredným podlahovým teplovodným – plynovým kotlom. V dome sa nachádza aj centrálny vysávač.

  Strecha domu je sedlová so strešnými vikiermi, krytina-betónová škridla Bramac.

  Podlahy v suteréne a na prízemí sú z keramickej dlažby. V podkroví sú drevené dubové plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach z keramickej dlažby. Výplne okenných otvorov vyhotovené z drevených euro okien s izolačným dvojsklom a okennými žalúziami; časť okien v podkroví tvoria strešné drevené, zdvojené, so žalúziami.

  Vstupné dvere do domu sú drevené, masívne, vnútorné interiérové dvere sú drevené osadené do drevených zárubní s prírodnou dubovou dyhou. Vráta na garáži sú hliníkové rolovacie segmentové s automatickým ovládaním. Plot je postavený z plotových tvárnic, z kovových pozinkovaných profilov, drevených profilov a vstupné vráta sú s automatickým ovládaním.

  Záhrada má vybudované automatické zavlažovanie s dvoma zásobníkmi na dažďovú vodu, spolu o objeme 12 m3. Okolo domu sú spevnené plochy z keramickej a zámkovej dlažby.

  Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektro 230/380 V, telefónnu prípojku a bol skolaudovaný v roku 2006.

  Rozhodne neváhajte a dohodnite si obhliadku, kde Vám zodpovieme všetky Vaše otázky a kde v skutočnosti precítite prostredie. Cena tejto nehnuteľnosti je 490 000,- eur.

  This company has a lot of ready-made options to choose and also could custom new program according to our demand, which is very nice to meet our needs.
  5 Stars By Jill from Indonesia - 2015.09.12 17:18
  In our cooperated wholesalers, this company has the best quality and reasonable price, they are our first choice.
  5 Stars By Nick from Nairobi - 2015.02.04 14:13

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Key

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag