OEM manufacturer custom Rattan sectional sofa set 1505 to Slovakia Factory

OEM manufacturer custom
 Rattan sectional sofa set 1505 to Slovakia Factory


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

Our enterprise insists all along the quality policy of "product high-quality is base of organization survival; customer gratification will be the staring point and ending of an company; persistent improvement is eternal pursuit of staff" and also the consistent purpose of "reputation very first, purchaser first" for Wicker Sofa , Wicker Outdoor Daybed , Garden Patio Daybed With Canopy , We believe you will be satisfied with our reasonable price, high quality products and fast delivery. We sincerely hope you can give us an opportunity to serve you and be your best partner!
OEM manufacturer custom Rattan sectional sofa set 1505 to Slovakia Factory Detail:


Product detail pictures:

OEM manufacturer custom
 Rattan sectional sofa set 1505 to Slovakia Factory detail pictures


Related Product Guide:

The key to our success is "Good Product Excellent, Reasonable Rate and Efficient Service" for OEM manufacturer custom Rattan sectional sofa set 1505 to Slovakia Factory, The product will supply to all over the world, such as: Philippines , Ecuador , Philadelphia , We've established long-term, stable and good business relationships with many manufacturers and wholesalers around the world. Currently, we are looking forward to even greater cooperation with overseas customers based on mutual benefits. Please feel free to contact us for more details.


 • 5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture – 5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture

  http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00J1VTKBY/lifestylefurn-20

  5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture
  5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture
  5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture
  Product Feature
  * Excellent hand-weaving technique with a fashionable design, Perfect for the patio,deck or poolside
  * Constructed from durable UV resistant PE rattan wicker over a rust-resistant aluminum frame
  * Modern and stylish lines, this set offers comfortable and exceptionally stunning outdoor lounging
  * Comprise of 2 single seat sofa ,1 double seats sofas,1 three seats sofa and 1 teatable
  Product Description
  All Weather Wicker Deep Seating Couch Sets provide many configuration options
  5pcs set includes 1 Loveseat +1Sofa + 1 Coffee Table+ 2 Chairs
  New Fade Resistant Cushion Covers by light tan cushions come with zipper for easy cleaning
  A combination of contemporary design and comfortable curves
  Woven resin wicker with powder-coated aluminum frame; cushions in beige white 100% polyester fabric
  No Assemble required
  5pc Modern Outdoor Backyard Wicker Rattan Patio Furniture  Viac info na : http://www.kupele-lucky.sk/
  Videoprodukcia : http://www.noprint.sk/

  KÚPELE LÚČKY a.s.
  … už nielen pre ženy

  V Kúpeľoch Lúčky sa už dávno neliečia len ženy s gynekologickými problémami. Už v minulosti sa v nich úspešne liečilo aj pohybové ústrojenstvo a nervové choroby.
  Kúpele sa nachádzajú v horskej doline pod úbočím Choča, len 14 km od Ružomberka. Liečivá voda, ktorá už mnohým pacientom prinavrátila zdravie pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nevové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.
  Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

  O nás
  Kúpele Lúčky ležia v horskej, na juh otvorenej doline, pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m. Nachádzajú sa vo vzdialenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka, vzdialeného 280 km od hlavného mesta Bratislava na trase Bratislava – Žilina – Košice. Kúpele sa nachádzajú v tichom horskom prostredí a sú vhodné pre všetkých ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného rušného života.

  Kúpeľná liečba v Lúčkach patrí medzi najefektívnejšie liečebné metódy. Podstata všetkých balneologických metód je v nešpecifickom, všeobecnom účinku, ktorý ovplyvňuje celkový stav klienta a hrá kladnú úlohu pri procese uzdravenia najmä preladením vegetatívnych funkcií organizmu.

  Od roku 1950 sa kúpele špecializovali len na liečbu ženských a onkologických ochorení, ale v roku 2005 sa znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva. V roku 2008 pribudla k dovtedy liečeným indikáciám aj liečba chorôb z povolania.V rámci liečenia ochorení pohybového ústrojenstva majú kúpele vhodné podmienky aj na prevenciu a liečbu osteoporózy. V kúpeľoch sa liečia tiež choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest. Minerálna voda z prameňov HGL – 3 a BJ – 101 (Valentína) sa používa vo všetkých bazénoch a separátnych kúpeľoch. Je vhodná súčasne aj na pitie a je prístupná nielen ubytovaným hosťom ale aj širokej verejnosti.

  Pre širokú verejnosť sú k dispozícii cez pracovné dni odborné ambulancie: gynekologická, ortopedická a ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie.

  Klienti sa môžu ubytovať v ubytovacích zariadeniach rozličných kategórií, a to v apartmánoch a izbách v Kúpeľnom hoteli Choč***, v Dependenciách Adam***, Barbora***,Cyril*** a Liptov***. Od júla 2009 je v prevádzke Dependance MAJA***, ktorým sa zvýšila ubytovacia kapacita kúpeľov o 38 lôžok. V roku 2013 bol kompletne zrekonštruovaný Dependance Liptov***, kde pribudlo nové Wellness – soľná jaskyňa mokrá aj suchá, jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska sauna, infrasauna a ochladzovacia kaďa.

  V roku 2008 kúpele vybudovali nový, celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je sedací bazén s liečivou termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, vzduchové lehátka, vodná čaša, masážne trysky, chrliče vody, podhladinové osvetlenie) a saunový svet (fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ a tepidárium). K dispozíí je aj delený vnútorný minerálny liečivý bazén s teplotou vody 33 –35 °C. Súčasťou AQUA – VITAL Parku je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.

  Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.

  Vedenie spoločnosti sa snaží prispôsobovať svoju ponuku požiadavkám svojich zákazníkov a pre zvýšenie ich záujmu robí rozličné akcie.

  Každoročným zvyšovaním kvality poskytovaných služieb sa kúpeľom darí prilákať čoraz väčšie množstvo zákazníkov, pretože všade vo svete platí, že „najlepšia reklama je spokojný klient“.

  In our cooperated wholesalers, this company has the best quality and reasonable price, they are our first choice.
  5 Stars By Gemma from Ecuador - 2016.03.07 13:42
  With a positive attitude of "regard the market, regard the custom, regard the science", the company works actively to do research and development. Hope we have a future business relationships and achieving mutual success.
  5 Stars By Sabina from Algeria - 2015.12.28 15:18

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Truck

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree