New Arrival China Rattan sectional sofa set 505 for Munich Factories

New Arrival China Rattan sectional sofa set 505 for Munich Factories


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

Our concentrate on is always to consolidate and improve the high-quality and repair of existing items, meanwhile continuously produce new products to meet distinctive customers' requires for Garden Rattan Dining Set , Garden Dining Table Set , Wicker Rattan Sectional , sincerity and strength ,always keep approved good quanlity ,welcome to our factoty for visit and instruction and business.
New Arrival China Rattan sectional sofa set 505 for Munich Factories Detail:


Product detail pictures:

New Arrival China Rattan sectional sofa set 505 for Munich Factories detail pictures


Related Product Guide:

"Based on domestic market and expand abroad business" is our improvement strategy for New Arrival China Rattan sectional sofa set 505 for Munich Factories, The product will supply to all over the world, such as: Sao Paulo, Bolivia, Sao Paulo, We now have a specialist sales team, they have mastered the best technology and manufacturing processes, have years of experience in foreign trade sales, with customers able to communicate seamlessly and accurately understand the real needs of customers, providing customers with individualized service and unique items.


 • Nabízím k prodeji hotel na Třeboňsku, nedaleko (cca 6 km) rakouských hranic. Hotel je v provozu 11 let. V této době došlo k totální rekonstrukci, kdy byl v podstatě nově vystaven. Nová střecha, zateplená fasáda, rozvody vody, kanalizace, elektřiny a plynu. Před třemi lety došlo k instalaci solárních panelů pro ohřev užitkové vody a bazénu. Kromě ubytování (celkem 14 pokojů, 51 lůžek (vč.přistýlek)nabízí také sportovní, kulturní a relaxační vyžití. Pro návštěvníky hotelu je k dispozici krytý bazén, posilovna vybavená profesionálními stroji značky Grünn sport, solárium značky Lumina, vířivá vana Whirpool pro šest osob, sauna a minigolf. Dále pak víceúčelové hřiště s umělým povrchem a vytápěný krytý bazén. Pro soustředění fotbalových klubů je k dispozici velké fotbalové hřiště, dále vlastní menší tréninkové fotbalové hřiště, kromě toho také tréninková tělocvična. Pro privátní akce je v hotelu k dispozici i salónek s kapacitou min. 50 míst vybavený videoprojekcí (promítací plátno, DVD, domácí kino, satelit), který je vhodný např. pro sledování sportovních přenosů, ale také pro firmy na nejrůznější školení (lze připojit i počítač a obsah CD zobrazit na velkém promítacím plátně). Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, firemní školení, ale také pro sportovní kluby a jiné skupiny. Pro návštěvníky hotelu je na recepci k dispozici počítač s internetem. Hotel se nachází v turisticky velmi vyhledávané lokalitě. Nabízí stálou klientelu v letní i zimní sezóně. Cena k jednání. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.. Průkaz energetické náročnosti budovy G. Tuto nemovitost Vám nabízí realitní kancelář Reality IQ Ostrava. Více o nemovitosti na: http://www.viareality.cz/6825017118  http://bit.ly/1zh7mzU
  Create a peaceful haven in all four seasons with this vibrant outdoor sofa and chaise lounge setModern and stylish lines, this set offers comfortable and exceptionally stunning outdoor loungingExcellent hand-weaving technique with a fashionable design, Perfect for the patio,deck or poolsideConstructed from durable PE rattan wicker over a rust-resistant aluminum frameThese cushioned seats will invite you and your guest to sit back, relax and enjoy the great outdoorsIn a crowded field of outdoor furniture HomCom stands out as a leader
  in providing quality furniture at affordable prices. No
  longer are you faced with the choice of having low quality furniture or
  taking out a mortgage to afford something decent.

  The HomCom 5 piece Rattan Chais

  In China, we have purchased many times, this time is the most successful and most satisfactory, a sincere and realiable Chinese manufacturer!
  5 Stars By Emily from Lithuania - 2015.02.08 16:45
  The factory has advanced equipment, experienced staffs and good management level, so product quality had assurance, this cooperation is very relaxed and happy!
  5 Stars By Diana from Belize - 2016.09.16 13:44

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag