High definition wholesale Rattan sectional sofa set 1505 to Kuala Lumpur Factory

High definition wholesale Rattan sectional sofa set 1505 to Kuala Lumpur Factory


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

abide by the contract", conforms towards the market requirement, joins during the market competition by its premium quality too as provides extra comprehensive and fantastic company for customers to let them develop into significant winner. The pursue of the organization, is definitely the clients' fulfillment for Rattan Outdoor Furniture , Rattan Sectional , Dining Set , For even more data, please do not be reluctant to call us. All inquiries from you may be highly appreciated.
High definition wholesale Rattan sectional sofa set 1505 to Kuala Lumpur Factory Detail:


Product detail pictures:

High definition wholesale Rattan sectional sofa set 1505 to Kuala Lumpur Factory detail pictures


Related Product Guide:

abide by the contract", conforms on the market requirement, joins within the market competition by its good quality at the same time as provides far more comprehensive and great company for customers to let them grow to be major winner. The pursue in the company, will be the clients' pleasure for High definition wholesale Rattan sectional sofa set 1505 to Kuala Lumpur Factory, The product will supply to all over the world, such as: Manila, Oman, Turkey, As an experienced factory we also accept customized order and make it same as your picture or sample specifying specification and customer design packing. The main goal of the company is to live a satisfactory memory to all the customers,and establish a long term win-win business relationship. For more information,make sure you contact us. And it's our great pleasure if you like to have a personally meeting in our office.


 • http://www.remax-czech.cz/reality/detail/213034/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-573-m2-brno
  Hledáte jedinečnou nemovitost v klidné části Brna, blízko přírody, přitom však 15 min od centra Brna?
  Je pro vás vaše soukromí nadevše?
  Rádi byste bydleli v krásném, prostorném a důmyslném domě?
  Sníte o vlastním vnitřním bazénu, wellness, zimní zahradě a nádvořím, kde naleznete vše, co potřebujete pro posezení s rodinnou, či přáteli?
  Nabízím vám jedinečně a originálně zařízený tří podlažní dům (573m2) s dvougaráží, výtahem a zahradou, který se nachází v klidné městské části Brno Řečkovice-Mokrá Hora na pozemku o rozloze 2.302m2.
  Tato lokalita je velmi oblíbená, díky blízkosti přírody a zároveň se skvělou dostupnosti do centra Brna.
  Tento dům byl zkolaudován v roce 2010. Při jeho stavbě majitelé použili nejmodernější materiály a originální vybavení, které dodává domu patřičné kouzlo. To pravé teplo domova a jedinečnou atmosféru zajišťují krásná kachlová kamna, která jsou dominantou 1. patra společně s originálními vitrážemi a ručně malovanými obklady, dlažbou i sanitární technikou dovezenou na zakázku z Mexika.
  Interiér doplňují tropické masivní dřeviny, luxusní tapety a další dekorace jednotlivých pokojů. Barvy použité v domě dodávají každé místnosti své kouzlo.
  Dispozice domu:
  přízemí (208,7 m2) tvoří prostorná dvou garáž, slunná vstupní hala s krásným oválným schodištěm, výtah, šatny, technické zázemí celého domu s dostatkem prostoru pro další využití, pokoj, sociální zázemí a sklady.
  Do prvního patra (258 m2) můžeme použít výtah nebo masivní schodiště. Zde se nachází centrální místnost s nádhernými kachlovými kamny, které prostupují i do další místnosti (knihovny), dále pak hlavní ložnici, koupelnu, prostornou a vzdušnou kuchyni, wellness zónu (sauna a vířivka) a vnitřní bazén s plně automatickým chodem, protiproudem a solárním ohřevem. Z wellness je výhled do nádvoří a tropické zimní zahrady, která je vybavena UV zářením, zavlažováním a regulací vlhkosti. Zimní zahrada může novému majiteli nabídnout další prostor pro různorodé využití. Například pro rozšíření wellness, zbudování, odpočinkové zóny, či domácí fitness.
  Na nádvoří je vstup ze všech místností v patře domu. Jeho dominantou je krásná, vzrostlá Magnólie, která zdobí celý prostor a poskytuje jedinečné propojení s přírodou. V kryté části nádvoří nalezneme letní kuchyni, krb s grilem, udírnu, sklípek a posezení. Tato část obohacuje prostory domu a jsou součástí každodenního užívání s rodinou, či výjimečných chvil s vašimi přáteli. To vše s maximálním zajištěním vašeho soukromí.
  Ve druhém patře 106,6 m2 jsou 2 prostorné pokoje s vlastními šatnami a samostatnou koupelnou.
  Za domem naleznete terasovitou zahradu o rozloze 1500 m2, která je osvětlena a vybavena závlahovým systémem a převážně exotické dřeviny.
  Nabízí se také možnost různorodého využití prostoru nad garáží a rozšířit tak 1.patro o další velkorysou místnost, samostatný byt, či terasu.

  The customer service staff's answer is very meticulous, the most important is that the product quality is very good, and packaged carefully, shipped quickly!
  5 Stars By Dora from Comoros - 2016.09.26 12:12
  With a positive attitude of "regard the market, regard the custom, regard the science", the company works actively to do research and development. Hope we have a future business relationships and achieving mutual success.
  5 Stars By Page from America - 2015.09.19 18:37

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Plane

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car