Free sample for cabinet for Romania Manufacturer

Free sample for cabinet for Romania Manufacturer


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

The key to our success is "Good Solution Top quality, Reasonable Value and Efficient Service" for Rattan Furniture Weather Cover , Rattan Furniture Weather Cover , Rattan Chaise Lounger Set , We sincerely welcome friends to negotiate business and start cooperation. We hope to join hands with friends in different industries to create a brilliant future.
Free sample for cabinet for Romania Manufacturer Detail:


Product detail pictures:

Free sample for cabinet for Romania Manufacturer detail pictures

Free sample for cabinet for Romania Manufacturer detail pictures


Related Product Guide:

It adheres into the tenet "Honest, industrious, enterprising, innovative" to create new merchandise regularly. It regards prospects, success as its very own success. Let us develop prosperous future hand in hand for Free sample for cabinet for Romania Manufacturer, The product will supply to all over the world, such as: United Arab emirates, Peru, Lahore, Corporate goal: Customers' satisfaction is our goal, and sincerely hope to establish long-terms stable cooperative relations with customers to jointly develop the market. Building brilliant tomorrow together!Our company regards "reasonable prices, efficient production time and good after-sales service" as our tenet. We hope to cooperate with more customers for mutual development and benefits. We welcome potential buyers to contact us.


 • Kesk-Kaare tee 11 elamu ning selle kaaskinnistu õhukaadrid.

  Hoolikalt läbimõeldud planeering, parimad kõrgkvaliteetsed ehitusmaterjalid, vapustavalt kaunis haljastus ning peen maitse – need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Pärnamäe uuselamurajoonis asuvat 2-korruselist elamut.

  ASUKOHT
  Kinnistu paikneb arenevas rajoonis eemal liiklusest ja võõrastest pilkudest jäädes Tallinna kesklinnast kõigest 15km kaugusele. Paari minuti autosõidu kaugusel asuvad erinevad vabaaja- ja meelelahutusasutused nagu Viimsi Keskus, veepark, kino, restoranid ja ka koolid ning lasteaiad. Sportimiseks on rajatud erinevad terviserajad metsas ja kergliiklusteed, mis võimaldavad turvaliselt erinevaid spordialasid harrastada nii talvel kui ka suvel.

  Pärnamäe küla on üks suurimaid Viimsi vallas. Moodustatud on oma külaselts, mille eesmärk on edendada külaelu ning seista elanike heaolu eest. Aktiivses ja sõbralikus külas toimib hästi ka naabrivalve, kuna kõik lähinaabrid tunnevad üksteist.

  KRUNT
  Kinnistu on projekteeritud OÜ Kivisilla maastikuarhitektide poolt pidades silmas, et taimed puhkeksid õide järk-järgult kogu suve vältel. Krundil on kaunis veesilm ning kinnistu piirile on istutatud ka privaatsust tagav hekk. Aias on klaasitud väliköök (36 m2), mida saab kasutada aastaringselt. Väliköögis on grill, suitsuahi, kamin ning samuti ka aiamööbel, et saaks mõnusalt aega veeta.

  PLANEERING
  Ehituse planeerimisel on arvestatud ruumide paigutust vastavalt päikese liikumise suunale, et see tagaks maksimaalse päikesevalguse nii eluruumides kui ka terrassidel kogu päeva vältel.
  Hoone soklikorrusel asuvad saun koos pesuruumiga, tualett, terrassiga puhkeruum ning soe garaaž kahele autole.
  Esimesel korrusel on kabinet, tualett, garderoob, elutuba koos kaminaga ning kõrgläikega Arensi köök (kivist tööpind, induktsioonpliit ning pürolüüsiga ahi). Samuti pääseb esimeselt korruselt terrassile.
  Teisel korrusel on neli magamistuba. Suurimas magamistoas on isiklik garderoob ja rõdu. Kahel väiksemal magamistoal on omavahel ühendatud rõdu. Lisaks on korrusel veel kaks eraldi vannituba: ühes on vann ja teises on aurusaun.

  LISAINFO:
  Kinnisvaramaakler: Marina Lattu
  Tel: +372 5687 0730
  Email: marina.lattu@oldevara.ee
  www.oldevara.ee  Entertain friends and family in comfort. Stylsh and understated, this rattan dining set is perfect for chilling out. Comes with stackable chairs and a dining table. Visit: HomeAndStyle.com.sg

  A good manufacturers, we have cooperated twice, good quality and good service attitude.
  5 Stars By Nydia from Holland - 2016.07.28 15:46
  Managers are visionary, they have the idea of "mutual benefits, continuous improvement and innovation", we have a pleasant conversation and Cooperation.
  5 Stars By Gloria from Algeria - 2015.09.16 11:31

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart