8 Years Manufacturer Rattan sectional sofa set 605 to Dominica Manufacturer

8 Years Manufacturer
 Rattan sectional sofa set 605 to Dominica Manufacturer


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

Dedicated to strict high-quality management and considerate purchaser support, our experienced employees members are usually available to discuss your specifications and be certain full shopper satisfaction for Outdoor Sectional Sofa , Rattan Sofa Outdoor , Garden Rattan Dining Set , We always stick to the principle of "Integrity, Efficiency, Innovation and Win-Win business". Welcome to visit our website and do not hesitate to communicate with us. Are you ready? ? ? Let us go!!!
8 Years Manufacturer Rattan sectional sofa set 605 to Dominica Manufacturer Detail:


Product detail pictures:

8 Years Manufacturer
 Rattan sectional sofa set 605 to Dominica Manufacturer detail pictures


Related Product Guide:

Innovation, good quality and reliability are the core values of our enterprise. These principles today extra than ever form the basis of our success as an internationally active mid-size organization for 8 Years Manufacturer Rattan sectional sofa set 605 to Dominica Manufacturer, The product will supply to all over the world, such as: Pakistan , America , luzern , We mainly sell in wholesale, with the most popular and easy ways of making payment, which are paying via Money Gram, Western Union, Bank Transfer and Paypal. For any further talk, just feel free to contact our salesmen, who are seriously good and knowledgeable about our prodcuts.


 • Hledáte prostornou infrasaunu až pro 4 osoby? Infrasauna ALICANTE HANSCRAFT nabízí velký prostor a úžasný výkon osmi karbonových infrazářičů o celkovém výkonu 2 700 W. Užijte si skvělé pohodlí!

  PARAMETRY INFRAKABINY ALICANTE:
  - Interiér z kanadského jedlovce
  - Exteriér z kanadského jedlovce
  - 8x karbonový infrazářič
  - Výkon infrazářičů 2700 W
  - LED barevná chromoterapie – relaxace barvami
  - Ionizátor kyslíku
  - 6mm čiré temperované sklo
  - Měkčené designové rohy
  - Odkládací plocha u dveří infrasauny
  - Boční prosklení infrakabiny pro maximalizaci osvětlení
  - SAUNA AUDIO systém – AUX, CD, FM, Mp3
  Rozměry: 1800 x 1100 x 1900 mm

  JAKÝ JE ROZDÍL MEZI STANDARDNÍ SAUNOU A INFRASAUNOU ALICANTE?
  Zejména v rychlosti ohřevu a hloubky průniku tepla do lidského těla. Infrazáření je označováno za jakéhosi „domácího lékaře“. I díky tomu je soustu infrasaun, HANSCRAFT infrasauny nevyjímaje, používáno k rehabilitacím, po sportovních výkonech i ve zdravotnictví.
  Hlavním rozdílem je tedy rychlost nahřátí zářičů. Zatímco klasická sauna se ohřívá cca 30-40 minut, infrasauna HANSCRAFT potřebuje cca 4 minuty do provozní teploty. Ušetříte čas i peníze. Model infrasauny ALICANTE obsahuje karbonové zářiče o výkonu 2 700W, což je opravdu dostatečné i na tak prostornou saunovou kabinu.

  I infra-saunu ALICANTE můžete umístit do interiéru, kamkoli se Vám bude hodit. Bez větších problémů ji můžete přemístit z místa na místo. Spotřeba energie je díky karbonovým zářičům sauny velmi nízká, tedy se o zvýšené náklady nemusíte bát.

  INFRASAUNA ALICANTE OBSAHUJE IONIZÁTOR KYSLÍKU
  Infrasauna ALICANTE je rovněž vybavena systémem kyslíkové ionizace. Ionizátor kyslíku tvoří anionty o záporném náboji, které zvyšují kvalitu vzduchu v infra kabině. Vůní i kvalitou může takto obohacený vzduch připomínat vůni vysokohorského nebo mořského prostředí. Jestliže trpíte chronickou rýmou, astmatem, alergií nebo jinými respiračními onemocněními, naše infrasauna Vám může významně pomoci. Samozřejmě se o vhodnosti poraďte s Vaším lékařem.

  BUĎTE ZDRAVĚJŠÍ A ŠTÍHLEJŠÍ S INFRASAUNOU ALICANTE
  Saunování a infrasaunování zejména je vhodným a účinným doplňkem redukčních diet i detoxikačních kůr, jako podpůrný doplněk. Po půlhodině v infrasauně spálíte cca 700 kalorií! Pocením a prohřátím organismu se tělo zbavuje škodlivých látek, tuhosti v zádech a bolestí kloubů. Vaše svaly zregenerují, uvolní se a odpočinou si, stejně jako Vaše psychika.

  Jestliže jste příznivci klasických saun, infrasauna Vás mile potěší, zejména rychlostí náhřevu do provozní teploty. Sotva stihnete zapnout tlačítko, už můžete relaxovat a užívat si rychle se zvyšující teplotu. Infrasauna je zcela nový a zcela stejně účinný koncept jako klasická sauna – je to dokonalá odpočívárna, která rapidně zlepšuje lidské zdraví!

  Naše infrasauny, respektive jejich sálavé teplo, funguje při bezpečných teplotách 41-57 °C, dochází totiž k prohřátí nejen na povrchu kůže, ale přímo zevnitř tkání. Prohřátí je tedy rychlejší a účinnější. Model infrasaun ALICANTE je navíc velmi prostorný, ale přesto účinný díky zesíleným zářičům o celkovém výkonu 2 700 W.(u)

  http://hanscraft.com/cs/infrasuany-hanscraft/77-infrasauna-alicante.html  How To Clean Wicker Furniture~How To Clean Antique Wicker Furniture,https://youtu.be/Xd7HBkl5P1Y,how to clean antique wicker furniture,how to clean and paint wicker furniture,how to clean and restore wicker furniture,

  This is a very professional and honest Chinese supplier, from now on we fell in love with the Chinese manufacturing.
  5 Stars By Kay from Cambodia - 2016.02.14 13:19
  This company has a lot of ready-made options to choose and also could custom new program according to our demand, which is very nice to meet our needs.
  5 Stars By Claire from Roman - 2016.09.30 16:36

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag