15 Years Factory wholesale rattan outdoor storage box storage box for Sevilla Factories

15 Years Factory wholesale
 rattan outdoor storage box storage box for Sevilla Factories


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

We have our own profits team, layout crew, technical team, QC team and package team. Now we have strict top quality handle procedures for each procedure. Also, all of our workers are experienced in printing industry for Garden Sectional Furniture , Rattan Lounge , Outdoor Sectional Sofa , In a word, when you choose us, you choose a ideal life. Welcome to go to our manufacturing unit and welcome your get! For further more inquiries, remember to usually do not be reluctant to get in touch with us.
15 Years Factory wholesale rattan outdoor storage box storage box for Sevilla Factories Detail:


Product detail pictures:

15 Years Factory wholesale
 rattan outdoor storage box storage box for Sevilla Factories detail pictures


Related Product Guide:

We generally believe that one's character decides products' top quality, the details decides products' high-quality ,along with the REALISTIC,EFFICIENT AND INNOVATIVE team spirit for 15 Years Factory wholesale rattan outdoor storage box storage box for Sevilla Factories, The product will supply to all over the world, such as: Madrid , Angola , Iran , If you have any requests, pls email Us with your comprehensive demands, we are going to supply you with the most wholesale Competitive Price with the Super Quality and the Unbeatable First-class Service ! We can supply you with the most competitive prices and high quality, because we have been much more Specialist! So remember to do not hesitate to contact us.


 • Exkluzivně nabízím rodinný dům v Kunčicích pod Ondřejníkem s krásnou udržovanou zahradou. Dům je připraven k okamžitému nastěhování. Video prohlídka: https://youtu.be/TcWq91zOPFc

  Zděný rodinný dům 5+1 s garáží a plochou 150 m2. V přízemí se nachází dostatešně velký vstupní prostor, do kterého můžete vstupovat přímo z garáže. V zadní části přízemí se rovněž nachází sauna s příslušenstvím a samostatným výstupem na zahradu, takže si v zimě užijete saunování naplno.

  V prvním patře jsou zejména společné prostory. Srdcem domu je prostorný obývací pokoj, který vidíte na fotografiích. Výhled je orientován na jihozápad, takže zde budete mít dostatek slunce po celý den. Obývací pokoj je praktickým způsobem propojen s kuchyní. V ní je dostatek místa nejen na prostornou linku, ale i na jídelní stůl a spižírnu. Na stejném patře se nachází rovněž koupelna, samostatné WC a jedna prostorná ložnice.

  V horním obytném patře se nachází převážně odpočinkové místnosti. Jedna z ložnic je doplněna o samostatnou místnost, kterou můžete využít například jako pracovnu, studovnu anebo počítačové doupě. Druhá ložnice má vlastní prostornou koupelnou s toaletou, což je velmi praktické řešení. Dále se na tomto patře nachází další prostory využitelné jako šatna, komora, tělocvična anebo sušárna prádla. A pokud byste měli stále málo místa, nad tímto patrem je ještě půdní prostor. Těžko se to popisuje, přijďte se raději podívat.

  Za domem se nachází okrasná zahrada. Absolutní soukromí zajišťují vzrostlé túje oddělující Vás od obou sousedních domů. V horní části zahrady je malý ovocný sad s plodícími jabloněmi a dalšími stromy. Na zahradě je samozřejmě místo také pro záhon se zeleninou, či bylinkami. Takže zde najdete vše, co člověk potřebuje ke klidnému rodinnému životu a přitom údržba takto koncipované zahrady je velmi snadná a rychlá.

  Dům se nachází v jedné ze dvou centrálních části obce blízko proslaveného Beskydského rehabilitačního centra. Proto zde v okolí 200 m až 1 km najdete potřebnou občanskou vybavenost, autobusovou i vlakovou zastávku, restauraci, lékařskou službu a podobně. Navíc v okruhu 5 km jsou větší města Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm a nejblíže je vyhledávaná Čeladná.

  Zajistíme Vám dostatek peněz na tuto nemovitost. Z více než 15 bank si vyberete to skutečně nejlepší a nejlevnější financování. Pomůžeme Vám, pokud jste nuceni prodat jinou nemovitost. Volejte makléři ohledně financování.

  Protože se dům prodává za velmi příznivou cenu, doporučuji dohodnout si prohlídku co nejdříve. Očekávám, že si svého nového majitele najde velmi brzy. Proto neváhejte a volejte makléři.

  Company director has very rich management experience and strict attitude, sales staff are warm and cheerful, technical staff are professional and responsible,so we have no worry about product,a nice manufacturer.
  5 Stars By Eileen from Provence - 2016.01.11 17:15
  The factory can meet continuously developing economic and market needs, so that their products are widely recognized and trusted, and that's why we chose this company.
  5 Stars By Abigail from Bahrain - 2016.04.28 15:45

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Key

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Star